Moje e-booki


   E-book (format EPUB+PDF)
"Weather Routing. Pogodowe planowanie drogi jachtu żaglowego"Format EPUB + PDF

Cena 32,80 złotych

Wysyłka 0,00 złotych

Jeśli nie możesz zapłacić kartą, albo nie masz konta PayPal, ebook lub ksiażkę możesz kupić pisząc do mnie na micheladam3@gmail.com .

  E-book (format EPUB+ PDF)
"Nawigacja jachtu żaglowego przy użyciu laptopa"Format EPUB + PDF

Cena 17,80 złotych

Wysyłka 0,00 złotych

Jeśli nie możesz zapłacić kartą, albo nie masz konta PayPal, ebook lub ksiażkę możesz kupić pisząc do mnie na micheladam3@gmail.com .

Weather Routing. Pogodowe planowanie drogi jachtu żaglowego

 

Chroń lasy, redukuj wagę Twojego bagażu, oszczędzaj pieniądze. Wydanie elektroniczne (ePub) mojej książki pod tym samym tytułem. Staram się przekazać swoją wiedzę o tym, co to takiego to pogodowe planowanie drogi. Wyjaśniam co to jest grib, przedstawiam różne modele pogodowe i jaki grib wybrać. Tłumaczę jak sporządzić samemu Polar Plot i jak z niego korzystać.  Pokazuję, że wprowadzenie  routingu na jachcie nie kosztuje wiele. Pokazuję, że w pływaniu rekreacyjnym nie są konieczne drogie zakupy oprogramowania i sprzętowe.  Poza starym laptopem i myszą GPS wszystko inne  - program, griby i polar plot dla swojego jachtu możesz pozyskać za darmo. Przekonasz się, że Weather Routing nie jest zarezerwowany tylko dla regat i zobaczysz jak poprawia bezpieczeństwo, szybkość  i komfort pływania rekreacyjnego. Książka pozwoli  Ci samodzielnie wykonać pogodowe planowanie drogi czyli Weather Routing.

E-book (format epub)

Nawigacja jachtu żaglowego przy użyciu laptopa